Cristi Urs_Pasti_top banner
PSD_Pasti_top banner
Clarfon
Home Social Aproape 600 de persoane din judeţ au bonuri câştigătoare la loteria fiscală

Aproape 600 de persoane din judeţ au bonuri câştigătoare la loteria fiscală

Numărul persoanelor din judeţul Braşov care descoperă bonuri câştigătoare la loteria fiscală este în continuă creştere. În primele două săptămâni de la efectuarea tragerii au fost depuse 598 de astfel de bonuri la Administraţia Finanţelor Publice Braşov.

Cei care deţin unul sau mai multe bonuri fiscale emise la 7 februarie, cu valori între 6,00 lei şi 6,99 lei – date rezultate în urma extragerii, se pot prezenta în continuare la unităţile ANAF, cu bonurile în original şi o copie a actului de identitate, termenul de revendicare fiind data de 13 mai.

Sumi Agro - Zentanil
UPRUC-CTR
Reno Depo
Benzinariile Recea & Soars
Monumente funerare
Amanet King Onix
Victoria Federal IFN
Stefion Trans
Valencia
Primaria Sambata - LMA Pasti
PSD_Pasti
Stihl

Premiile vor fi acordate în termen de trei luni. Fondul total de premii este de un milion de lei, care se va împărţi în mod egal la numărul total de bonuri câştigătoare şi validate de ANAF.

Loteria va fi organizată lunar, în prima duminică după data de 15 a fiecărei luni, pentru luna anterioară, dar va putea fi organizată şi ocazional, de sărbători. La extragerile lunare participă bonurile fiscale emise în luna calendaristică anterioară.


Apreciază
Distribuie

Alte subiecte

Publicitate

UPRUC-CTR
Reno Depo
Stefion Trans
Valencia
PSD_Pasti
Benzinariile Recea & Soars
Sumi Agro - Zentanil
Amanet King Onix
Monumente funerare
Victoria Federal IFN
Primaria Sambata - LMA Pasti
Stihl
Infinity GSM
Bună Ziua Făgăraș
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.