PSD_Pasti_top banner
Acasă Social O făgărășeancă, locul 1 la Transmaraton
,

O făgărășeancă, locul 1 la Transmaraton

O făgărășeancă a câștigat primul loc la competiția Transmaraton, anul acesta.

Lavinia Șulea este ocupanta locului întâi la categoria fete, după ce a alergat 42 de km pentru un proiect social.

Benzinariile Recea & Soars

Are 38 de ani, două fete gemene și s-a înscris la maraton pentru Pădurea copiilor. Proiectul are drept obiectiv împădurirea suprafeţelor degradate din sudul României.

Lavinia participă la astfel de competiții de mai mulți ani, iar la Transmaraton a ajuns după ce a convins-o Silviu Săndei, antrenor și alergător la același concurs. Player audio


Apreciază
Distribuie

Alte subiecte

Publicitate

Benzinariile Recea & Soars
Stihl
UPRUC-CTR
Primaria Sambata - LMA Pasti
Stefion Trans
PSD_Pasti
Valencia
Monumente funerare
Reno Depo
Amanet King Onix
Sumi Agro - Zentanil
Victoria Federal IFN
Bună Ziua Făgăraș
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.